urodziny

Urodziny dla dzieci i dorosłych!

TEPfactor - urodziny.

Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny? TEPfactor to idealne miejsce!
Organizujemy przyjęcia dla dzieci od 10 roku życia i dla dorosłych!

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostasz wyjątkowym wyzwaniom. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Twoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Labirynt jest otwarty i do 20 pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda Ci się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – otrzymasz wskazówkę, aby otworzyć skarb! Na przejście całej gry potrzebujesz od 3-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób nie jest ograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

W trakcie gry lub po jej zakończeniu proponujemy catering z przekąskami, tort oraz urodzinową zastawę dostępną w podstawowej lub rozszerzonej wersji za dodatkową opłatą uzależnioną od wyboru produktów.

Na terenie jaskini znajduje się animator, który tłumaczy zasady gry i jest do dyspozycji podczas całej zabawy. Dla dzieci istnieje również możliwość wynajęcia animatora na wyłączność.

TEPfactor to idealne miejsce dla nastolatków i dorosłych! Niezapomniana przygoda w jedynym takim Parku Sportowo-Rozrywkowym w Polsce!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty urodzinowej!

warszawa@tepfactor.pl
+48 668 088 508