park rozrywki TEPfactor

Wyjątkowa wycieczka szkolna.

Wyjątkowa wycieczka szkolna.

Przyjdź do TEPFactor ze swoją klasą i odkryj nowy wymiar szkolnych wycieczek!

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostacie wyjątkowym wyzwaniom. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Waszą siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Podczas zabawy odkryjecie 20 pokoi, w których będziecie budować Wasze relacje, pomagać sobie oraz poznawać siebie nawzajem! W 4 pokojach premiowych będziecie współpracować ze sobą tak, aby po uzyskaniu wszystkich wskazówek otworzyć skarb znajdujący się w ostatnim 25 pokoju.

W największym parku rozrywki przez 3h przeżyjecie przygodę życia, pełną śmiechu, adrenaliny oraz wzajemnej współpracy!

Oferta Tepfactor dla szkół to wspaniała przygoda, zero nudy oraz wyjątkowa integracja! TEPfactor to najlepszy pomysł na szkolną wycieczkę w Warszawie!

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa.

Szkolna wycieczka

Przeniesiemy dzieci z wirtualnej rzeczywistości do świata prawdziwej zabawy i nauczymy je pracy w zespole. Wycieczki szkolnej w TEPfactor nigdy nie zapomną. Mogą się spodziewać ciekawych zadań, sprawdzimy ich zaangażowanie, pamięć i logiczne myślenie. Do tego wszystkiego gwarantujemy dobrą zabawę. Na miejscu dostępne jest również bistro z ofertą przekąsek i napoi.
Dla szkolnych grup gwarantujemy specjalne pakiety cenowe.

Cennik

pakiet szkolny
podstawówki
szkoły średnie
pora dnia 3h / 4h
bilet wstępu do TEPfactor Pn-Pt 9:00-13:00 79 zł os./ 89 zł os.

Skontaktuj się:
Event & Marketing Manager: +48 784 080 047, wiola.dziuba@tepfactor.pl.