park rozrywki TEPfactor

Wyjątkowa wycieczka szkolna.

Wyjątkowa wycieczka szkolna.

Przyjdź do TEPFactor ze swoją klasą i odkryj nowy wymiar szkolnych wycieczek!

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostacie wyjątkowym wyzwaniom. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Waszą siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Podczas zabawy odkryjecie 20 pokoi, w których będziecie budować Wasze relacje, pomagać sobie oraz poznawać siebie nawzajem! W 4 pokojach premiowych będziecie współpracować ze sobą tak, aby po uzyskaniu wszystkich wskazówek otworzyć skarb znajdujący się w ostatnim 25 pokoju.

W największym parku rozrywki przez 2-3h przeżyjecie przygodę życia, pełną śmiechu, adrenaliny oraz wzajemnej współpracy!

Oferta Tepfactor dla szkół to wspaniała przygoda, zero nudy oraz wyjątkowa integracja! TEPfactor to najlepszy pomysł na szkolną wycieczkę w Warszawie!

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa.

Szkolna wycieczka

Przeniesiemy dzieci z wirtualnej rzeczywistości do świata prawdziwej zabawy i nauczymy je pracy w zespole. Wycieczki szkolnej w TEPfactor nigdy nie zapomną. Mogą się spodziewać ciekawych zadań, sprawdzimy ich zaangażowanie, pamięć i logiczne myślenie. Do tego wszystkiego gwarantujemy dobrą zabawę. Na miejscu dostępne jest również bistro z ofertą przekąsek i napoi.
Dla szkolnych grup gwarantujemy specjalne pakiety cenowe.

Cennik

pakiet szkolny
podstawówki
szkoły średnie
pora dnia 3 godziny
bilet wstępu do TEPfactor Pn-Cz 10:00-13:00
59 zł/ osobę

 

Skontaktuj się:
Office manager: +48 784 080 047, wiola.dziuba@tepfactor.pl.