park rozrywkowo-sportowy

Wyjątkowe wyzwanie zespołowe.

Najlepszy team building w Warszawie – dużo zabawy i adrenaliny.

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostasz wyjątkowym wyzwaniom. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Twoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Labirynt jest otwarty i do 20 pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda Ci się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – otrzymasz wskazówkę, aby otworzyć skarb! Na przejście całej gry potrzebujesz od 3-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób nie jest ograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Sprawdź swój  zespół w działaniu w TEPFactor i przeżyj niesamowitą przygodę pełną śmiechu i adrenaliny. W trakcie gry Tepfactor zespoły rywalizują ze sobą. Wyznacznikiem jest zmierzony w trakcie gry Tepfactor index określający sprawność zespołu w poszczególnych kategoriach wyzwań.. Po grze każdy zespół dostaje wydruk z informacją w jakiej kategorii był lepszy od innych grup. Znajdziesz nas w centrum Warszawy w CH Blue City na 3 piętrze (jak do nas dojechać).

TEPfactor jest dla wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie weekend z paczką znajomych czy znaleźć chwilę na relaks. W ofercie posiadamy też salę konferencyjną, strefę chillout oraz kącik bistro.

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa.

Wyjątkowa impreza

Szukasz miejsca na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi? Odwiedź TEPFactor, sprawdź jak potrafisz współpracować w zespole, przeżyj prawdziwą przygodę i chwile zabawy w TEPfactor. W grze TEPfactor mogą wziąć udział dzieci powyżej 10 roku życia.

Organizacja imprez

Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny? Planujesz wieczór kawalerski / panieński? Przyjdź do nas! Organizujemy przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Zadbamy o wszystko - po prostu dobrze się baw!

Cennik

  1 godzina
Dzieci 10 - 15 lat *
45
Dorosły *
59

* Koszt całej gry liczony proporcjonalnie za każdą minutę.