park rozrywkowo-sportowy

Wyjątkowe wyzwanie zespołowe.

Najlepszy team building w Warszawie – dużo zabawy i adrenaliny.

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostasz wyjątkowym wyzwaniom. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Twoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Labirynt jest otwarty i do 20 pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda Ci się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – otrzymasz wskazówkę, aby otworzyć skarb! Na przejście całej gry potrzebujesz od 3-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób nie jest ograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Sprawdź swój  zespół w działaniu w TEPFactor i przeżyj niesamowitą przygodę pełną śmiechu i adrenaliny. W trakcie gry Tepfactor zespoły rywalizują ze sobą. Wyznacznikiem jest zmierzony w trakcie gry Tepfactor index określający sprawność zespołu w poszczególnych kategoriach wyzwań.. Po grze każdy zespół dostaje wydruk z informacją w jakiej kategorii był lepszy od innych grup. Znajdziesz nas w centrum Warszawy w CH Blue City na 3 piętrze (jak do nas dojechać).

TEPfactor jest dla wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie weekend z paczką znajomych czy znaleźć chwilę na relaks. W ofercie posiadamy też salę konferencyjną, strefę chillout oraz kącik bistro.

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa.

Wyjątkowa impreza

Szukasz miejsca na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi? Odwiedź TEPFactor, sprawdź jak potrafisz współpracować w zespole, przeżyj prawdziwą przygodę i chwile zabawy w TEPfactor. W grze TEPfactor mogą wziąć udział dzieci powyżej 10 roku życia.

Organizacja imprez

Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny? Planujesz wieczór kawalerski / panieński? Przyjdź do nas! Organizujemy przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Zadbamy o wszystko - po prostu dobrze się baw!

Cennik

W sezonie: 1.5.-30.6. + 1.9.-31.12.

  pierwsza godzina
druga godzina trzecia godzina
czwarta godzina
Dzieci 10 - 15 lat *
45 +  40 +  35 +  30
Dorosły *
59 +  55 50 +  45

* Koszt całej gry liczony proporcjonalnie za każdą minutę. Przewidywany czas gry 3-4 godziny, w zależności od zapału i umiejętności. 

Poza sezonem: 1.1.-31.4. + 1.7.-31.8.

   pierwsza godzina
druga godzina trzecia godzina
czwarta godzina
Dzieci 10 - 15 lat *
 40 +  35  30   25
 Dorosły *
49 45 40 +  35

* Koszt całej gry liczony proporcjonalnie za każdą minutę. Przewidywany czas gry 3-4 godziny, w zależności od zapału i umiejętności.

Kup wcześniej, zapłać mniej!

Gra w TEPfactor trwa od 3 do ponad 4 godzin, w zależności od Waszych chęci i umiejętności. Przeciętnie jest to ok. 3 godzin, dlatego, jeśli Waszą ambicją jest ukończyć całą grę i jednocześnie skorzystać z najlepszej oferty cenowej, to zachęcamy do zakupu pakietu czasowego na naszej stronie w zakładce PROMOCJE.

Pakiety godzinowe 2 godziny 3 godziny 4 godziny
Dzieci (10-15 lat) 85   80 120  105 150  120
Dorośli (+15 lat) 114  110 164  150 209  180

Vouchery promocyjne nie sumują się. W razie nie wykorzystania w pełni wykupionego czasu, różnica nie jest zwracana. Jeśli będziecie grać dłużej niż zakupiony voucher, reszta do dopłaty na miejscu po zakończonej grze będzie naliczona wg stawki regularnej 0,82 zł za minutę dla osoby dorosłej i 0,67 zł dla dziecka 10-15 lat.

Kupując pakiety godzinowe na naszej stronie przed przyjściem do TEPfactor (zakup vouchera online musi nastąpić min. 1 dzień przed wizytą) zapłacisz mniej! Sprawdź naszą ofertę.