TEPfactor Team Adventure

Wyjątkowy team building.

TEPfactor - wyjątkowy team building.

Zabierz swoich kolegów z pracy na wyjątkowy team building do TEPfactor. W labiryncie 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, w grupie 2-6 osób sprostasz wyjątkowym wyzwaniom. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Twoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Integracja w Tepfactor to wspaniała, emocjonująca zabawa polegająca przede wszystkim na współpracy między członkami zespołu.  Labirynt jaskini jest otwarty i do 20 pokoi wchodzisz w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie zadań, w trakcie gry otrzymujesz wskazówki, które pomogą Ci otworzyć kolejne cztery pokoje premium. Jeśli uda Ci się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – otrzymasz wskazówkę, aby otworzyć skarb! Na przejście całej gry potrzebujesz od 3-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, ilość prób nie jest ograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Sprawdź swoich kolegów z pracy w prawdziwym działaniu w TEPFactor i przeżyj niesamowitą przygodę pełną śmiechu i adrenaliny. W trakcie gry Tepfactor zespoły mogą ze sobą rywalizować poprzez zmierzenie TEPfactor indeks.

TEPfactor jest dla wszystkich firm, które cenią sobie niekonwencjonalne pomysły na team building.  chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny. Oferujemy  bogatą ofertę cateringową w różnych opcjach wraz z napojami alkoholowymi. W ofercie  również dostępny wynajem sali  konferencyjnej, wydłużenie godzin otwarcia naszego centrum na potrzeby wieczornych imprez.

Znajdziesz nas w centrum Warszawy w CH Blue City na 3 piętrze.

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa.

Team building dla firm

Zorganizowaliśmy już tysiące imprez integracyjnych i znamy się na tym. Spotkanie integracyjne dla pracowników, klientów czy kontrahentów w TEPfactor, to przede wszystkim kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm.

Wyjątkowa gra zespołowa TEPFactor przetestuje czy jesteście zgrani w zespole i pokaże czy efektywnie współpracujecie, a przede wszystkim wywoła niezapomniane chwile pełne zabawy i śmiechu. W ofercie posiadamy również salę konferencyjną na 50 osób oraz strefę chillout i kącik bistro z przekąskami i napojami.

Team building

Zabierz swoich pracowników na niezapomnianą imprezę. Przygotujemy dla Ciebie niestandardowe wydarzenie.

Wydarzenia dla klientów / kontrahentów

Czy chcesz podziękować swoim partnerom biznesowym? TEPfactor jest właściwym miejscem. Na życzenie wynajmujemy cały obiekt na wyłączność. Zorganizujemy pełen catering, ozdobimy wnętrze zgodnie z wybranym stylem, zapewnimy barmana, animatora lub inne dodatkowe atrakcje. Do dyspozycji mamy również salę konferencyjną.

 

Wycena dla firm – skontaktuj się:
Event manager: +48 784 080 066, jarek.luczaj@tepfactor.pl.